Farby Gliwice – Art. Przemysłowe Jerzy Boryca – Farby | Lakiery | Chemia | BHP | Gliwice

Farby Gliwice

Już chyba sam się przekonałeś jak ogromny jest rynek farb. Wielu producentów i jeszcze więcej kolorów do wyboru. Do tego niezwykle ważna jest powierzchnia, którą chcesz pomalować. To głównie od jej rodzaju zależy, jakiej farby gliwice możesz użyć. Nasza oferta obejmuje produkty o różnorodnym zastosowaniu. Między innymi do: ścian wewnętrznych, fasad, dachów, posadzek, powierzchni betonowych, kominków, i wielu innych.
Śnieżka Firma Śnieżka jest polską firmą, która od 1984 roku zajmuje się produkcją farb i lakierów. Oferta tej firmy przy farbach do zastosowania wewnątrz pomieszczeń rozpoczyna się od gotowych kolorów (Satynowa, Barwy Natury), przez białe farby, aż po farby gliwice z mieszalnika (Perfect, Classic, Kuchnia Łazienka). Farbami Śnieżki pomalujesz także fasady i posadzki (Fasada, Beton Posadzka), a produkty specjalistyczne (Grunt, Zacieki i Plamy) pomogą ci w zabezpieczeniu malowanych powierzchni.
DULUX – let’s colour Marka DULUX należy do firmy AKZONOBEL – światowego producenta farb, powłok oraz chemii specjalistycznej. Najbardziej znanym produktem DULUXA jest seria Kolory Świata – inspirowana niezwykłymi miejscami takimi jak: Kreta, Andaluzja, Tybet, Kalkuta. 72 niezwykłe kolory. Jednak DULUX to nie tylko Kolory Świata. To także Family Zone – farby dbające do bezpieczeństwo użytkownika i środowisko naturalne. To również wiele innych produktów. Warto o nie zapytać sprzedawcy.
DEKORAL – kolory, które inspirują Marka DEKORAL należy do grupy PPG Deco Polska (dawniej Polifarb Cieszyn – Wrocław oraz SigmaKalon Deco) – producenta, cenionych przez wielu klientów, farb i lakierów. DEKORAL to farby gliwice do malowania wnętrz (Voice of Colour, Extra Wall, Akrylit W, Łazienka i Kuchnia oraz wiele innych). To także farby fasadowe – seria Polinit, Fasada i EKO Fasada. W ofercie tej marki znajdziesz również farby do malowania elementów drewnianych, przedmiotów z twardego PCV oraz metalu.
JEDYNKA to kolejna marka z grupy Tikkurila, która powstała w 1999 roku. Oferta Jedynki obejmuje farby o różnorodnym zastosowaniu – od farb do malowania ścian i sufitów (Ogród Barw, Kolor, Śnieżnobiała), przez farby gliwice fasadowe, aż po farby do drewna i metalu. Jedynka została wyróżniona tytułem Superbrands Created in Poland 2013/2014 – przyznawany markom, które zyskały uznanie w oczach konsumentów oraz specjalistów z Rady Marek Superbrands.
BECKERS to jedna z marek koncernu Tikkurila. W ofercie tej marki – w zakresie farb – znajdziesz farby gliwice akrylowe i lateksowe do ścian i sufitów (seria farb Designer: White, Colour, Kitchen i Bathroom) oraz emalie do drewna i metalu – również z serii Designer (Universal, Aqua, Metal & Wood) Warto też wspomnieć, iż niektóre produkty marki Beckers otrzymały certyfikat EU Ecolabel – jedno z najważniejszych europejskich wyróżnień przyznawanych produktom spełniającym normy w zakresie ochrony środowiska.
HAMMERITE – stworzony do metalu Do firmy AKZONOBEL należy również marka farb do metalu HAMMERITE – znanych głównie z reklam ” Hammerite prosto na rdzę„. Obecnie marka ta to także farby do kaloryferów oraz farby do malowania dachów. Popularne już „Hammerite prosto na rdzę” zrobione są w technologii DUALTECH, która zapewnia jeszcze większą ochronę dla malowanego metalu.